THALGO IKONICKÝ RITUÁL s mořskými řasami

pro pleť dehydratovanou, mastnou, aknózní a pleť trpící lupenkou nebo ekzémy

Ikonické pleťové ošetření Aquarelle je určeno po zákazníky, kteří dávají přednost čistým mořským řasám, i přes jejich nezaměnitelné aroma. Přináší hydrataci, remineralizaci a revitalizaci.

Laboratoře Thalgo upravují mořské řasy speciální patentovanou technologií, tzv. mikronizací. Ta zajišťuje, na rozdíl od běžného tepelného zpracování, zachování všech blahodárných účinků řas a jejich složek v aktivní podobě. O patent Micronised Marine Algae® se zasloužil Dr. André Bouclet, zakladatel značky Thalgo. Toto ošetření pleti je vhodné i pro pleť dehydratovanou, mastnou, aknózní a pleť trpící lupenkou nebo ekzémy. Působí také jako katalyzátor dalších ošetření. Není vhodné pro klienty s alergií na jód.

Mořské řasy jsou zásobárnou živin nezbytných pro rovnováhu vitálních funkcí lidského těla. Váží na sebe několikanásobně více aktivních látek, než dokáží rostliny v zemědělské půdě. Mají stimulační, vypínací, hydratační, vyrovnávací, detoxikační a reminalizační účinky. Mořské řasy Thalgo jsou čerpány především na pobřeží Bretaně s cílem získat je v čisté podobě bez přítomnosti nežádoucích látek.

Co vás čeká?

Ošetření trvá 60min

Postup ošetření:
Na začátku Ikonického pleťového ošetření provádíme speciální odličovací rituál. Odlíčení je inspirováno mořskými prvky. Součástí odličovacího rituálu je účinný jemný peeling.

Na kvalitně odlíčenou pleť aplikujeme Plasmalg gel. Jedná se o gel první pomoci, který za pomoci masážní techniky zapracujeme do pleti.

Viditelné zlepšení stavu pleti docílíme aplikací masky z Rozemletých mořských řas®.

Následně aplikujeme hydratační sérum a ošetření zakončíme aplikací očního a pleťového krému.

Cena: 1050,- K0