Ošetření THALGO

Francouzská značka THALGO z mořských řas a minerálů tvoří kosmetiku, ošetření pleti i těla a doplňky stravy. Je přátelská k pleti i životnímu prostředí.

Mořské extrakty v oceánech koncentrují aktivní látky, minerály a stopové prvky až 10 000 x více než suchozemské rostliny. Skvěle se asimilují s pokožkou. Moře je pro lidstvo zdrojem energie.

 

CENÍK:

Intenzivní maska z mikronizovaných mořských řas doplňuje zvolené ošetření a je určeno po zákazníky, kteří dávají přednost čistým mořským řasám, i přes jejich nezaměnitelné aroma. Přináší hydrataci , remineralizaci a revitalizaci.

Laboratoře Thalgo upravují mořské řasy speciální patentovanou technologií, tzv. mikronizací. Ta zajišťuje, na rozdíl od běžného tepelného zpracování, zachování všech blahodárných účinků řas a jejich složek v aktivní podobě. O patent Micronised Marine Algae® se zasloužil Dr. André Bouclet, zakladatel značky Thalgo. Toto ošetření pleti je vhodné i pro pleť dehydratovanou, mastnou, aknózní a pleť trpící lupenkou nebo ekzémy. Působí také jako katalyzátor dalších ošetření. Není vhodné pro klienty s alergií na jód.

Mořské řasy jsou zásobárnou živin nezbytných pro rovnováhu vitálních funkcí lidského těla. Váží na sebe několikanásobně více aktivních látek, než dokáží rostliny v zemědělské půdě. Mají stimulační, vypínací, hydratační, vyrovnávací, detoxikační a reminalizační účinky. Mořské řasy Thalgo jsou čerpány především na pobřeží Bretaně s cílem získat je v čisté podobě bez přítomnosti nežádoucích látek.

 

30min       Cena: 250,- Kč