Pracujeme s přírodní kosmetikou DELAROM


SÍLA PŘÍRODY…

Esenciální oleje a rostlinné extrakty spojené s použitím nejmodernějších patentovaných technologií pro péči o pleť.

DELAROM je moderní a rostoucí značka, která v sobě spojuje vědu a přírodu, nevyčerpatelný zdroj bohatství pro krásu a zdraví našeho těla.

PŘÍRODNÍ VĚDY PRO KRÁSU…

Značka využívá nejnovější pokroky ve výzkumu kožních buněk a využívá speciálních molekul účinně bojujících proti stárnutí a rozvíjí tak úspěšné produkty.

DELAROM EFEKTIVNÍ …

DELAROM vyvinul odlišný přístup ke kosmetice se zaměřením na využití éterických olejů s využitím jejich vlastností. Zejména  jejich schopnosti vyhladit kůži, optimalizovat hydrataci a udržet přirozený mladiství vzhled pleti.Svým zaměřením na spokojenost žen, DELAROM naslouchá jejich potřebám.

Více než jen pouhé ošetření, DELAROM nabízí jedinečný smyslový zážitek.

 


Líčíme přírodní dekorativní kosmetikou KRIPA Venezia


KRIPA je revoluční italská dekorativní přírodní kosmetika, která změní dosavadní vnímání, kdy make-up a líčení je bráno pouze jako zkrášlující nástroj nebo jako nutnost zamaskovat nedostatky na pleti. Produkty KRIPA mají neobyčejné regenerační a obnovující vlastnosti. Jsou mimořádně hydratační s antioxidačním účinkem. Anti-aging efekt je viditelný již po prvním použití.

KRIPA není pouhý přípravek pro krásu, ale je to výsledek revolučního projektu. Po letech výzkumu byly vybrány suroviny absolutně čisté a co nejlépe funkční, schopné zajistit ty nejlepší výsledky a uspokojit i ta nejvyšší očekávání touto přírodní kosmetikou.

PROTO SE APLIKACE LÍČIDEL KRIPA STÁVÁ OPRAVDU SKUTEČNOU PÉČÍ O PLEŤ.
VÝSLEDKY A PŘIROZENOST, KRÁSA A ZDRAVÍ, KONEČNĚ SPOLEČNĚ V PŘÍRODNÍ KOSMETICE KRIPA.

Co znamená použít make-up KRIPA?

Velmi mnoho, je-li to chápáno jako láskyplná přírodní kosmetika a péče o tvou krásu, o tvé zdraví, o tvé okolí. A jestliže ti právě toto leží na srdci, zvolíš přírodní kosmetiku Kripu. Protože tě nadchne a splní tvé požadavky a zajistí ti 24 hodin krásy. Protože je bohatá na složky rostlinného původu a aktivní složky, které budou hýčkat tvou pleť.

KONEČNĚ KRÁSA BEZ KOMPROMISŮ, KONEČNĚ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA KRIPA

Produkty KRIPA mají neobyčejné regenerační a obnovující vlastnosti a to díky vysoké koncentraci aktivních látek přidaných ve správném poměru. Jsou mimořádně hydratační s antioxidačním účinkem. Anti-aging (omlazující) efekt je viditelný již po prvním použití: proto se aplikace make-upu stává skutečnou péči o pleť.

 


Certifikovaný partner MARETY