Pigmentové skvrny trápí řadu z nás, na věku vůbec nezáleží. Často se s nimi potýkáme třeba na podzim, kdy se nám po slunečném létě začínají na kůži objevovat tmavé skvrny. Časté jsou ale i v těhotenství nebo po hormonální antikoncepci. Co dělat, když už pigmentové skvrny máme?

Problematika pigmentových skvrn je mnohem složitější, výsledek redukce takovéto skvrny je závislí nejen na intenzitě, ale i na původu a na stáří takovéto skvrny. Proto optimální výsledek je důležité konzultovat s naší dermální specialistkou. Ta najdeme pro Vás ideální cestu k řešení a to buď přírodními produkty, tedy dobře zvolenou kosmetikou, projasňujícím ošetřením, doporučenou  prevencí nebo nově ošetřením IPL.


Účinné ošetření Intenzivním pulzním světlem (IPL)

IPL je účinný způsob odstranění pigmentových skvrn. Do ošetřované oblasti IPL vydává krátkodobý světelný impuls. Toto světlo je pohlceno barvivem v pigmentové skvrně, která je krátkodobě zahřáta na teplotu okolo 60 °C a zničena. Pomocí IPL lze efektivně odstranit pigmentové skvrny hlavně ve svrchní části kůže, tedy skvrny od sluníčka.

Pigmentové skvrny mohou vzniknout také jako následek spálení nebo zánětů kůže a užívání hormonální antikoncepce. Procedura dosud není schopna odstranit mnohaleté stařecké skvrny, které prostupují hlouběji do kůže. Nicméně ošetření může výrazně redukovat pigmentové skvrny a  zlepšit celkový vzhled pokožky , minimálně pigmentové skvrny alespoň zesvětlit.

  • Ošetření je bezbolestné
  • Ošetření je certifikováno

Ošetřujeme pigmentové skvrny po celém těle.

Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme absolvovat sadu 3 až 6 ošetření v intervalu 1x měsíčně.

Po ošetření se pigmentová skvrna tmavě zabarví. Tkáň pigmentové skvrny byla sice zničena, nicméně se stále nachází na stejném místě ve svrchní vrstvě pokožky. Tato vrstva se pak přirozeně obnoví a během 2-3 týdnů vytlačí mrtvou tkáň na povrch. Poté skvrna naprosto zmizí a není po ní ani památky.

Doporučujeme:

  • Ideálním obdobím k podstoupení procedury jsou zimní měsíce, když slunce příliš nesvítí.
  • Pro dosažení maximálního efektu by kůže před ošetřením neměla být opálená.
  • Po proceduře chraňte ošetřené partie krémem s ochranným faktorem proti UV (50).
  • Po ošetření se vyhněte pobytu v sauně a soláriích.

 CENÍK

Doporučujeme konzultaci ZDARMA předem

Pigmentové skvrny do 10 impulzů                                                                     1000,- Kč /za ošetření

Pigmentové skvrny do 20 impulzů                                                                     1900,- Kč /za ošetření

 

 

Ošetření hradíte hotově v salonu

Rezervujte si termín ošetření předem > KONTAKTY