Nejoblíbenější metoda hubnutí

Ošetření pro boky, stehna, břicho a pas


Co je to laserová lipolýza?

Je to nová revoluční neinvazivní metoda pocházející z USA. Slouží k rychlé a efektivní modelaci celého těla zejména k redukci tukových buněk. Aktivně urychluje metabolismus těla a dochází k intenzivní redukci tukových zásob.

Laserová lipolýza spočívá v emulgaci tuku uvnitř buněk. Zkapalněný tuk z buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden ke zpracování do jater a částečně vyloučen močí.

Díky tomuto ošetření se zmenší miliony tukových buněk. Výsledkem je výrazný úbytek centimetrů v problematických partiích, jak bylo prokázáno v klinických studiích. Laserová lipolýza velmi efektivně napomáhá ke zmírnění až odstranění celulitidy.

K získání maximálního účinku ošetření obsahuje aplikaci Thermal Contour , která urychluje spalování a zvyšuje účinek laserové lipolýzy o více než 30%. Ošetření Thermal Contour získáváte ke každému ošetření laserové lipolýzy zcela ZDARMA.


Postup ošetření:

Světlo červeného laseru proniká přes pokožku do hloubky až k vrstvám tukových buněk. Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy. Naopak stimuluje mitochondrie k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Poté se zapojí lymfatický systém vašeho organismu, přes nějž se zkapalněný tuk dostává do jater. Zde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla.

Ošetření trvá 30min + 30min Thermal Contour

Po ošetření:

  • je nezbytné dodržovat pitný režim a to alespoň 3l tekutin denně
  • doporučujeme zvýšit fyzickou kardio aktivitu (např. chůze nebo běh) do 12 hodin po ošetření

  • 7 až 10 aplikací v průběhu 2-3 týdnů  
  • Ošetření je bezbolestné
  • Ošetření je neinvazivní
  • Certifikováno

Cílem ošetření je redukce obvodu problémových partií boků, stehem,břicha a pasu o 5-20cm. tuk uvolněný z tukových buněk využívá tělo jako rychlý zdroj energie. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40 – 60 g tuku, což představuje 1600 – 2100 kJ.

Výsledky se u laserové neinvazivní  liposukce dostavují postupně. Pro dosažení maximálních výsledků doporučujeme absolvovat proceduru 2x – 3x týdně (celkem 6 – 10 ošetření v během jednoho měsíce).


CENÍK

1 ošetření/ návštěvy 1590,- Kč / 4 partie

Při každé návštěvě Vám ošetříme 4 partie /břicho, boky, vnější a vnitřní stehna, zadek, povislé horní paže/. Výběr partií je pouze na Vás.

Speciální balíčky:

6 návštěv salónu

6x ošetření  Lipo laser 

6x ošetření Thermal Contour  

6x ošetření zeštíhlujícím krémem DELAROM

6678,- Kč 9540,-Kč  

nebo

10 návštěv salónu

10x ošetření  Lipo laser 

10x ošetření Thermal Contour  

10x ošetření zeštíhlujícím krémem DELAROM

7950,- Kč 15900,-Kč  

Ošetření hradíte hotově v salonu

Rezervujte si termín ošetření předem > KONTAKTY