POMERANČOVÝ TĚLOVÝ PEELING

s organickým pomerančovým esenciálním olejem

ID: 2108

POMERANČOVÝ SPRCHOVÝ A KOUPELOVÝ GEL

s organickým pomerančovým esenciálním olejem

ID: 2106

DELAROM JEMNÝ ŠAMPÓN

S BAMBUCKÝM MÁSLEM A VITAMÍNEM PP

ID: 2105

Pro všechny typy pleti.

Pomerančový tělový peeling má nasládlou vůni díky organickému esenciálnímu oleji ze sladkého pomeranče. Jemně odstraňuje mrtvé buňky z povrchu pokožky, tím, že do pokožky proniká a následně je odstraňován pomocí masáže konečky prstů. Kůže zůstává jemná, hladká a decentně provoněná. Peeling obsahuje organický sezamový a mandlový olej, organický olej z meruňkových jader, organický pomerančový esenciální olej a tocopherol (vitamín E).

200 ml

Pomerančový sprchový gel má decentní vůni a lehkou konzistenci, která jemně čistí, osvěžuje a zvláčňuje pokožku. Napomáhá pokožce obnovit ochranný film a přitom zachovává pocit jemnosti.
Gel obsahuje pomerančovou květinovou vodu, pomerančový esenciální olej a rostlinný glycerin.

200 ml

Tento jemný šampón obsahuje bambucké máslo, které vlasy regeneruje a zjemňuje, a vitamín PP (B3) s hydratačními vlastnostmi. Po aplikaci zanechává vaše vlasy pružné a lesklé.

Aplikujte na navlhčené vlasy. Pokožku jemně promasírujte, až se vytvoří pěna, nechte šampón krátce působit a poté důkladně opláchněte teplou vodou. Pokud je třeba, aplikaci opakujte.

200 ml
 KOUPIT
KOUPIT
 

PEČUJÍCÍ VLASOVÝ KRÉM

S PŘÍRODNÍMI ROSTLINNÝMI OLEJI

ID: 2107

ZPEVŇUJÍCÍ TĚLOVÝ OLEJ

s Kalparianem®

ID: 2302

 HYDRATAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO

S MARAKUJOU

ID: 2206

Obnovení a ochrana pro normální až suché vlasy. Vlasová péče DELAROM je unikátním spojením mangového a bambuckého másla, které jsou známy svými jedinečnými regeneračními účinky na vlasy. Kombinace obou složek napomáhá v regeneraci vlasových vláken až do hloubky a k uzavření a obalení vlasové struktury. Vlasy se stávají více odolné, hedvábné na dotyk a mají zářivý lesk.
Výjimečná vlasová péče pro nepřekonatelně krásné vlasy. Nanášejte na umyté a lehce vysušené vlasy po celé jejich délce, nechte působit 1 až 3 minuty podle potřeby a smyjte vlažnou vodou.

200 ml

Zpevňující tělový olej obsahuje je jemný, originální olej, který spojuje účinnost a potěšení. Kalparian® (extrakt z hnědých mořských řas) je přírodní aktivní látka se tonizujícími vlastnostmi, která v synergii s rostlinnými oleji (sesamový, makadamový, brutnákový a z lučních květů) a eukalyptovým esenciálním olejem významně zpevňuje, hydratuje a vyživuje vaši pokožku. Jeho jemně květinová a nasládlá vůně prodlužuje pocit prosluněného dne. Rychle se vstřebává a zanechává pokožku pevnou, revitalizovanou a jemnou.
Olej aplikujte denně na celé tělo po koupeli nebo sprchování. K lepšímu vstřebání napomáhá jemná kruhová masáž od spodní partií těla až k hlavě.
Produkt není vhodný pro těhotné ženy.

100 ml

pro všechny typy pleti včetně citlivé

DELAROM Hydratační tělové mléko je rafinovanou směsí jemných olejů z jader marakuji a meruňky, které jsou známy svými silnými hydratačními účinky. Jejich kombinovaný účinek zvýší hydratací vaši pokožky až o 57% během tří hodin. Jedná se o výjimečné hydratační tělové mléko s jemnou vůní určené pro jemnou a viditelnou péči o vaši pokožku.
Mléko jemně vmasírujte do pokožky po sprchování nebo koupeli.

200 ml

 KOUPIT
     

JEMNÝ KRÉM NA RUCE

S MERUŇKOVÝM MÁSLEM

ID: 2302

AROMATICKÝ OSVĚŽUJÍCÍ KRÉM NA NOHY

ROSTLINÝMI EXTRAKTY

ID: 2303

EXCELLENCE ZPEVŇUJÍCÍ TĚLOVÝ KRÉM

s Kalparianem®

ID: 2207

 

Jemný krém na ruce má nemastnou, lehkou konzistenci, která se rychle vstřebává. Jeho aktivní složky mají dlouhodobý účinek, vysoce efektivní v ochraně, výživě a hydrataci pokožky. Jedná se o velmi specifický krém, díky projasňujícímu komplexu, který zjemňuje a sjednocuje vzhled rukou.
Krém aplikujte na ruce a jemně vmasírujte až do úplného vstřebání. Opakujte podle potřeby i několikrát denně.

75 ml

Aromatický osvěžující krém na nohy má jemnou konzistenci, rychle se vstřebává a není mastný. Vůně mentolového a levandulového esenciálního oleje je vysoce osvěžující pro zpocené nohy. Napomáhá vyživovat suchou kůži na patách a změkčuje ji. Poskytuje pohodlí a relaxaci unaveným a nateklým nohám.

125 ml

DELAROM ve svém EXCELLENCE zpevňujícím tělovém krému zkombinoval nejlepší přírodní aktivní látky, které napomáhají obnovit krásné kontury pleti. Tato unikátní péče, která má jemně sametovou texturu, se skvěle absorbuje do vaší pokožky. Rostlinné extrakty a výtažek z hnědé řasy synergicky aktivují a posilují přirozenou obranu vaší pokožky.

Aplikujte krém denně na celé tělo (po koupeli nebo sprše). Kruhová masáž od spodní části těla k hlavě napomáhá penetraci krému.

200 ml
 KOUPIT
KOUPIT

ZEŠTÍHLUJÍCÍ PERFECTION KRÉM

na břicho, boky a stehna

ID: 2208

Zeštíhlující Perfection krém je inovativní směs pro zeštíhlení břicha, boků a stehen. Jeho složení kombinuje esenciální oleje s extrakty z červené řasy, ze zelené kávy a zeleného čaje. Tyto aktivní látky díky silné synergické aktivitě přímo zasahují tuky a spouští jejich eliminaci, čímž napomáhají obnovit kontury těla.

Aplikujte malé množství krému na určenou oblast večer nebo ráno. Produkt aplikujte ve dvou krocích – 1. nejprve rozetřete krém směrem odspodu nahoru, aby došlo k drenáži (Obr. 1) a 2. potom použijte kruhovou masáž až do úplného vmasírování krému (Obr. 2). Masáž by měla trvat 3-5 minut.

150 ml
KOUPIT