Kosmetické zesvětlení zubů

Toužíte po zářivě bílých zubech? Jsme partneři společnosti Marety estetic s. r. o. je jedinou kosmetickou společností s certifikací od Ministerstva zdravotnictví České republiky pro zesvětlení chrupu. Bělení zubů provádíme pomocí intenzivního modrého a zeleného světla s bezperoxidovými aplikátory s sebou nenese žádné riziko poškození zubní skloviny ani jiných vedlejších účinků.

Bezbolestné ošetření trvá pouze 20 minut. Bělení zubů v našem salonu provádíme pomocí LED lampy Magic White MW-03 francouzské výroby. Tento přístroj využívá vlnové délky modrého a zeleného světla vyzařované pomocí výkonných LED diod. Tato ionizační technologie podporuje o několik odstínů účinnější bělení zubů, je šetrnější a podporuje rychlejší regeneraci dásní, než staré metody.

Během jednoho 20ti minutového sezení Vaše zuby zesvětlíme o 3 – 9 odstínů.

Jak procedura probíhá?

Na kosmetickém lůžku s opěrou hlavy se pohodlně usadíte, Váš chrup ošetříme gelem pro remineralizaci zubní skloviny. Poté na vaše zuby naneseme speciální gel s obsahem jedlé sody pomocí jednorázového aplikátoru. Gel má příjemně mentolovou chuť. V posledním kroku pak intenzivní světlo vycházející z LED lampy Magic White MW-03 váš chrup šetrně vybělí. Po ošetření můžete rovnýma nohama skočit zpět do kolotoče všedního dne. Doporučíme vám pouze vyhnout se konzumaci některých “barevných” potravin a nápojů.

Bělení zubů LED Magic White si zamilujete díky výsledkům, které jsou vidět okamžitě. Odstín chrupu zaznamenáváme před i po ošetření, a vy tak můžete porovnat, o kolik se Váš úsměv rozzářil. Z bílých zubů se při správné péči můžete radovat 6 měsíců až rok.

Často kladené dotazy:

  • Když se mi po bělení zubů vyskytnou bělejší skvrnky na zubech, co to značí?

Jsou to místa, kde máte poškozenou zubní sklovinu (ne následkem ošetření). Bělejší místa se v horizontu několika hodin barevně sjednotí s barvou skloviny.

  • Vybělí mi procedura zubní náhradu?

Ne, bohužel, ošetření není určeno pro zubní náhradu.


CENÍK

1 ošetření                                                           2400,- Kč /ošetření

Volný termín 1.10.2018  akce cena 1900,-Kč 

Ošetření hradíte hotově v salonu.

 

Rezervujte si termín ošetření předem > KONTAKTY